DR. GÜRSEL VELİOĞLU KİMDİR?

1969  Bulgaristan, Eski Cuma doğumlu, ilköğrenim ve liseyi doğduğu şehirde tamamlayıp,1995 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.1996-2000 yılları arasında Avcılar Hayat Hastanesi Diyaliz Merkezi’nde `sorumlu hekimlik görevini` yaptı. 2000-2007 yılları arasında, Sağlık Bakanlığına bağlı Küçük Çekmece Semt Polikliniği’nde “dahiliye bölümünde” çalıştı.

Tamamlayıcı Tıp konusunda otuzu aşkın sertifikaya sahiptir. Bunlardan bazıları şöyledir:

 

ÖZ MANUEL TERAPİ – FİMM SERTİFİKASI: Türkiye Manuel Terapi Derneği, kurucu ve yönetim kurulu üyesi ve derneğin Genel Sekreteri.

 

Bulgaristan Manuel Tıp Derneği: Kurucu ve yönetim kurulu üyesi.

 

NÖRAL TERAPİ – İGNH SERTİFİKASI: Tamamlayıcı Tıp ve Regülasyon Derneği Yönetim Kurulu Üyesi.

 

AKUPUNKTUR: Yeditepe Üniversitesi Sertifikası, Bilimsel Akupunktur Derneği Üyeliği.

 

OZON TERAPİ: Ozonmed Derneği (Avrupa Ozon Konseyi; sertifika programı).

 

TAMAMLAYICI TIP YÖNTEMLERİ: Homeopati, Mikrosistem-Tedavisi, Kolon- Hidroterapi, Applied Kineziyoloji gibi yöntemler konusunda eğitimleri devam etmektedir.

 

“MANUEL TIP” ismi altında Türkçe olarak ilk defa yayınlanmış bilimsel bir kitabı vardır (Güneş Tıp Yayınevi).

 

Evli ve iki kız çocuğu babası olan Dr. Gürsel Velioğlu, günümüzde halen, Beşiktaş-Akatlar’ da, The Life Co, Well-Being-Merkezi’nde (Detox, Well-Aging-Center’da) görev ve araştırmalarına devam etmektedir.

 

Dr. GÜRSEL VELİOĞLU NASIL BİR TEDAVİ YÖNTEMİ UYGULAMAKTADIR?

Dr. Gürsel Velioğlu, her ne kadar  manuelterapi yöntemlerine ağırlık verse de, bu terapiyi destekleyecek olan nöralterapi ve akupunkturdan da yararlanarak üçlü bir kombinasyon tedavisi uygulamaktadır.


Copyright © Gurselvelioglu.com 2012 | TümHakları Saklıdır